i-NLP

i-NLP


Çocuklarımıza Vatan, Millet, Bayrak sevgisini de kazandırma amacını taşıyan okul öncesi Eğitim kurumları, her fırsattan faydalanarak onların milli, manevi, ahlaki, kültürel ve insani değerlere bağlılığının gelişmesine yardımcı oluyoruz.

i-NLP
Üyelik: i-NLP standartlarına uygun bir biçimde eğitimi tamamlayan, eğitim sonundaki sınavda başarılı olan Trainer adaylarımız, sertifikalarını alırlar ve bir yıllık ücretsiz üyelikleri, eğitimin bittiği günün sonunda başlar. Bu bir yıllık süre içinde i-NLP Standartlarına uygun olarak i-NLP Start, i-NLP Practitioner ve i-NLP Master Practitioner eğitimleri organize edebilir ve sertifika talep edebilirler.
Sertifika talebi, i-NLP’nin eğitimcilerine bildirdiği standartta ve i-NLP kontrolünde neticelendirilir. i-NLP, hem eğitmenlerini hem de tüm i-NLP kursiyerlerini her açıdan koruma altına alacak şekilde yapılandırılmış bir kurumdur. Bir eğitim programındaki küçük bir aksaklığa bile sebebiyet vermeyecek bir mükemmeliyetçilik prensibi temel alınmaktadır. Ayrıcalıklar: Bir “i-NLP Trainer” pek çok açıdan üstün avantajlara sahiptir. Bunların en başında, ulusal ve uluslararası yasalara her açıdan uygun bir organizasyonun bir parçası olmak vardır. i-NLP organizasyonu, kurumsal yapısı ile dünya standartlarında bir eğitim ve eğitim sonrası destek vermektedir.
Özetle i-NLP Trainer sertifikasının sağladığı bazı ayrıcalıklar; i-NLP Start, Practitioner ve Master Sertifikaları Verme Yetkisi Kurumsal ve Güçlü bir organizasyon Etkili ve hızlı çözümler Tüm Koçluk programları için en güçlü donanımlara sahip olma NLP Eğitmeni kimliğinin oluşturulması Her türlü zor durum için gerekli donanım Güçlü sunum becerileri, sahne hâkimiyeti Alınabilecek en etkili “Eğiticinin Eğitimi” programı Listeleme: i-NLP, Start programından başlayarak Trainer programına kadar uzanan geniş bir listeleme veritabanına sahiptir. i-NLP, Türkiye’de, Orta Asya ülkelerinde ve Türkçe konuşan insanların hedeflendiği özel bir algoritma ile dünyanın pekçok önemli ülkesinde reklamlar yayınlamaktadır. Böylece dünyanın herhangi bir yerinden i-NLP’ye ulaşan bir kişi, veritabanımızda yayınlanan tüm üyelerimizin bilgilerine ulaşabilir, onlarla iletişime geçebilir ve eğitim yada koçluk talebinde bulunabilir.
Ayrıca potansiyel kursiyer adayları da, eğitmenlerini sorgulayabilir ve alacakları sertifikanın ve eğitimin geçerliliği konusunda bilgi alabilirler. Sınırlar: Bu eğitim sonunda alınan sertifika, tedavi yada terapi amaçlı olarak kullanılamaz. Herhangi bir tıbbi hastalığın tedavisi için kullanılması söz konusu değildir. Bu eğitim, NLP uygulamalarının, kişisel gelişim ve iletişim temeline uyarlanmasını amaçlar. Ayrıca bu eğitim, kişilere NLP tekniklerini en hızlı ve en etkili yöntemlerle aktarmayı amaçlar. Sözleşme: i-NLP Trainer programına katılacak olan kursiyer adayı ile, eğitim öncesinde bir sözleşme imzalanır. İ-NLP merkezinin hazırladığı bu sözleşme ulusal ve uluslararası hukuk kurallarına göre hazırlanmış ve öncelikle kursiyeri, sonra eğitmeni ve i-NLP kurumunu yasal anlamda güvence altına almak amacıyla kaleme alınmıştır. İstenen Belgeler: Kimlik Fotokopisi 1 adet vesikalık fotoğraf En son alınan diplomanın fotokopisi Ayrıca bu programa katılabilmek için, NLP Master Practitioner düzeyinde bir sertifikaya sahip olmak şartı aranmaktadır. Programı başarıyla tamamlayan katılımcılarımız, i-NLP Trainer Sertifikasını almaya hak kazanırlar. Bu sertifikanın özellikleri şöyledir; Orijinal sertifika kâğıdına basılmıştır Yüksek güvenlik özellikleri olan, i-NLP Hologramı vardır i-NLP Sertifika Seri Numarası vardır Soğuk damga vardır NLP Master Trainer Mustafa Çay’ın imzası vardır i-NLP.com adresinde listelenmektedir.